Profesjonalna konserwacja i naprawa klap magnetycznych montowanych z boku domu

November 23, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Profesjonalna konserwacja i naprawa klap magnetycznych montowanych z boku domu

Naprawy i konserwacja domu nie powinny być spychane na sam dół listy rzeczy do zrobienia.Niestety większość ludzi uważa, że ​​nie potrzebują naprawy poziomowskazów magnetycznych przed wystąpieniem sytuacji awaryjnej.Chociaż niektóre problemy z magnetycznym wskaźnikiem poziomu klap mogą wydawać się niewielkie, w rzeczywistości mogą być poważnym zagrożeniem.Codzienna konserwacja firmy Mr. Rooter ®hydraulika jest przystępna cenowo, pozwoli Ci zaoszczędzić od przyszłej opłaty za wskaźnik poziomu ratunkowego.
Nie czekaj, aż nieszczelny wskaźnik poziomu z klapką magnetyczną stanie się kosztownym bólem głowy lub zatkana rura odpływowa stanie się poważnym problemem związanym z uszkodzeniem przez wodę, ale poszukaj w pobliżu specjalisty ds. naprawy wskaźnika poziomu z klapką magnetyczną.
Naprawa utylizacji śmieci
Typowe problemy, które mogą wskazywać, że wywóz śmieci jest uszkodzony/zablokowany:
Obróbka nie może być normalnie mielona, ​​ale silnik będzie nadal brzęczał
Hałas jest oczywiście głośniejszy niż zwykle
Utylizacja rozpoczęła się, ale została zamknięta przed zamknięciem
Wyciek w trakcie utylizacji
Basen w strefie zlewu
Jak zapobiec zablokowaniu lub uszkodzeniu Twojej dyspozycji:
Nie wyrzucaj skrobi, lepkich lub lepkich produktów spożywczych, takich jak skórki ziemniaków, skorupki jajek lub fusy z kawy.
Mielenie skórki z cytryny i kostek lodu, regularnie sprzątaj śmieci.
Staraj się leczyć swoje leczenie co miesiąc mieszanką octu i sody oczyszczonej, aby wyeliminować nagromadzenie i problemy bakteryjne.Weź pół szklanki octu i pół szklanki sody oczyszczonej i dodaj mieszankę do procesu, gdy jest zamknięta.Odczekaj, aż piana się zatrzyma.Spłucz wodą i odcedź.
Ogrzewanie hydrauliczne
Elastyczne rury z tworzywa sztucznego mogą być używane do rozprowadzania ciepłej wody pod podłogą w domu.Nazywa się to ogrzewaniem hydraulicznym.Woda/ciecz jest przechowywana w bojlerze i wpychana do kolektora wskaźnika poziomu z klapką magnetyczną, aby mogła prawidłowo krążyć po podłodze w domu zgodnie z projektem.Chociaż jest to bardzo korzystny sposób odprowadzania ciepła przez podłogę w zimnych porach roku, ogrzewanie hydrauliczne może powodować poważne problemy i wymagać naprawy poziomowskazu.
Oto problemy, które możesz napotkać podczas podgrzewania cyklu uwodorniania:
Gotowanie: Może się to zdarzyć, jeśli system pracuje niewystarczająco na wodzie lub sterownik ulegnie awarii.
Wyciek wskaźnika poziomu: W przypadku braku regularnej konserwacji wyciek wskaźnika poziomu z klapką magnetyczną spowoduje poważne uszkodzenia.
Wskaźnik poziomu zawiesza się: Utrata mocy spowoduje jego zablokowanie.Środek przeciw zamarzaniu może pomóc w zapobieganiu temu problemowi.
Awaria: Jeśli awaria wystąpi z powodu braku kontroli, układ hydrauliczny nie będzie mógł utrzymać wydajności.
Pompy służą do zmiany położenia wody z najniższego punktu fundamentu domu i ochrony piwnicy i wrażliwych obszarów przed zalaniem.W większości przypadków pompa miski olejowej jest podłączona do systemu elektrycznego lub może być podłączona do gniazdka ściennego.Ponieważ te źródła zasilania często zawodzą podczas burz, gdy dochodzi do zalania, pompy ściekowe są zwykle wyposażone w zapasowe baterie.
Rodzaje pomp:
Zainstalowany na podstawie nad studzienką w celu łatwej konserwacji i regularnych testów
Zatapialny-siedzący w wykopie (lub studni), niewidoczny
Studnie, pompy i studzienki współpracują ze sobą, aby zbierać i usuwać wodę z niepożądanych obszarów.
Pompa w akcji
Podczas ulewnych deszczów pompa jest kluczem i może zapobiec wielu problemom, które wymagają konserwacji wskaźnika poziomu klapy magnetycznej.Na przykład, gdy pada deszcz, woda gruntowa wokół fundamentów domu będzie kierowana do kanalizacji granicznej.Stamtąd przepływ wody jest kierowany do magnetycznego wskaźnika poziomu klapy i przesyłany do studzienki, studni i pompy w celu zebrania/usuwania.
Inne ważne fakty dotyczące pomp ściekowych:
Pompa wycieku oleju jest uruchamiana przez łącznik pływakowy, który aktywuje się, gdy woda osiągnie zadany poziom.Po osiągnięciu poziomu wody pompa ściekowa zaczyna odprowadzać wodę do pobliskiej kanalizacji deszczowej, obszaru zewnętrznego lub studni.
Bardzo ważne jest wyposażenie pompy ściekowej w alarm poziomu wody zasilany bateryjnie.Jeśli pompa zacznie działać nieprawidłowo lub będzie się przepełniać, może to pomóc w upewnieniu się, że zostaniesz ostrzeżony o możliwej powodzi.
Jak przetestować pompę?
Okresowe testowanie pomp ściekowych jest ważne, aby określić, czy są one gotowe na ulewne deszcze.Można przeprowadzić prosty test: wlać wiadro wody do studzienki i obserwować, czy woda jest wylewana przed zamknięciem.
Instalacja systemu wentylacji
W domu znajduje się wiele urządzeń do spalania, takich jak piece, podgrzewacze wody, kominki, piece i kotły.Bez odpowiedniej wentylacji urządzenia te mogą wytwarzać szkodliwe gazy, takie jak tlenek węgla.Każdy dom musi mieć odpowiednią wentylację.Na przykład wentylatory wyciągowe mogą odgrywać kluczową rolę w usuwaniu szkodliwych gazów z łazienek, kuchni i garaży.Mogą zatrzymywać w powietrzu szkodliwą wilgoć i dym, jednocześnie zwiększając komfort poprzez utrzymywanie niskiej wilgotności.
Nowoczesne standardy wentylacji
Naturalna wentylacja konwekcyjna jest powszechna, ale jest też bardzo wadliwa.Wykorzystuje tylko standardowe otwory wentylacyjne typu B do zasysania powietrza wewnętrznego do spalania.Ponieważ gazy powstające w procesie spalania są bardzo gorące, w naturalny sposób uniosą się przez komin, a powietrze będzie wydmuchiwane przez dach.Jednakże, ponieważ powietrze w pomieszczeniu może wciągać toksyczne gazy z powrotem do wnętrza, może wystąpić odwrotne przeciąganie.
Bezpieczniejszy sposób?Wentylacja bezpośrednia.System wykorzystuje dwa różne magnetyczne wskaźniki poziomu klap.Rura zewnętrzna służy do wdychania powietrza do spalania, podczas gdy rura wewnętrzna odprowadza zewnętrzne spaliny.Do montażu poziomego lub pionowego nie jest wymagany komin.Wentylacja bezpośrednia może również poprawić jakość i komfort powietrza w pomieszczeniach.
Myślisz, że Twój system wentylacyjny może mieć jakieś problemy?Szukaj tych znaków:
Zapach: Jeśli zapach spleśniałej łazienki lub zapach gotowania utrzymuje się przez długi czas, wentylator wyciągowy może nie być w stanie przewietrzyć się tak szybko, jak to możliwe.
Rozwój pleśni: uważaj na rozwój pleśni?Może to być oznaką nadmiernej wilgoci w Twoim domu.
Wilgotność: Jeśli w domu jest mokro lub wilgotno, wentylacja może nie być skuteczna.
Ból głowy, zmęczenie lub objawy alergii: cierpisz na niewyjaśnione objawy?Winowajcą może być jakość powietrza w pomieszczeniach.
Wysokie rachunki za energię: Jeśli Twoje urządzenia nie są odpowiednio wentylowane, mogą nie działać wydajnie, marnować energię i powodować, że Twój dom będzie mniej komfortowy.

 

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Nancy Lan
Tel : +8618008153272
Pozostało znaków(20/3000)