Cena cyfrowego ultradźwiękowego czujnika poziomu oleju napędowego
1 kawałek/sztuk
MOQ
Negotiable
Cena £
duży.img.alt
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Syczuan, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: VACORDA
Orzecznictwo: CE/TUV/ISO9001/SGS
Numer modelu: HKD
High Light:

ultradźwiękowy czujnik poziomu zbiornika

,

ultradźwiękowy czujnik poziomu płynu

Zapłata
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Możliwość Supply: 300 sztuk / sztuk na miesiąc
specyfikacje
Precyzja: 0,2% rozpiętości (w powietrzu)
Konfiguracja parametrów: 3 przyciski indukcyjne
Materiał czujnika: ABS / PVC / PTFE
Zasilacz: DC20~32V
Mocowanie kabla: PG13,5
Cykl pomiarowy: 1,5 s
Skala: 0 ~ 30m
Zakres ciśnienia: ± 0,1 MPa
Tryb wskazania: 4-cyfrowy wyświetlacz LCD
Nazwa produktu: Ultradźwiękowy czujnik poziomu
Port: Szanghaj / Shenzhen
opis produktu

 

Cyfrowy ultradźwiękowy czujnik poziomu oleju napędowego o wysokiej dokładności Cena

Cena cyfrowego ultradźwiękowego czujnika poziomu oleju napędowego 0

Opis produktu

Ultradźwiękowy miernik poziomu to bezdotykowy, bardzo dokładny i ekonomiczny przyrząd do pomiaru poziomu, który jest łatwy w instalacji i konserwacji. Może spełnić większość wymagań dotyczących pomiaru poziomu materiału bez dotykania medium. Przyrząd ma automatyczną korekcję temperatury, automatyczną kalibrację stałej odległości i inne funkcje kalibracji, aby wyniki pomiarów były dokładniejsze i bardziej wiarygodne.

 

Cechy produktu

Bezpieczeństwo: Podczas pomiaru cieczy z trucizną, wybuchem, korozją, stresem, łatwo lotny, łatwo wyciekający, nie używa zaworów, rury, złącza.Jest bez źródła wycieku i nie ma kontaktu ze zbiornikiem cieczy i gazu.Jest bardzo bezpieczny.Nawet w stanie uszkodzenia lub konserwacji instrumentu nie ma możliwości wycieku, zatrucia lub wybuchu.

Higiena: Nie kontaktuj się z cieczami (produkcja wina, napoje, produkcja mleka, zbiorniki magazynowe, rury) w projektach wykrywania i monitorowania oraz brak zanieczyszczeń.

Wygodna instalacja i konserwacja: instalacja nie wiąże się z pożarem, bez przezroczystego zbiornika i bez wpływu na produkcję.

Cena cyfrowego ultradźwiękowego czujnika poziomu oleju napędowego 1

Parametry produktu

(1) Zasilanie: DC20~32V
(2) Wyjście: DC4~20mA
(3) Temperatura pracy: -40 ℃ ~ + 75 ℃
(4) Tryb wskazania: 4-cyfrowy wyświetlacz LCD
(5) Konfiguracja parametrów: 3 przyciski indukcyjne
(6) Tryb instalacji: Okrąg, Kołnierz
(7) Dokładność: 0,2% rozpiętości (w powietrzu)
(8)Kąt wiązki: 8°, 5° (3db)
(9) Zakres ciśnienia: ± 0,1 MPa
(10) Chroń stopień: IP67

Szczegółowe obrazy

Cena cyfrowego ultradźwiękowego czujnika poziomu oleju napędowego 2Cena cyfrowego ultradźwiękowego czujnika poziomu oleju napędowego 3

 

Warsztat produkcyjny i certyfikat

Cena cyfrowego ultradźwiękowego czujnika poziomu oleju napędowego 4Cena cyfrowego ultradźwiękowego czujnika poziomu oleju napędowego 5

 

Zastosowanie kompleksowego przyrządu do pomiaru poziomu cieczy ultradźwiękowej

Zintegrowany ultradźwiękowy wskaźnik poziomu jest szeroko stosowany do pomiaru poziomu i objętości zbiorników magazynowych, stawów i zbiorników, a także może być używany do pomiaru przepływu otwartych kanałów.W zastosowaniach praktycznych wiele interfejsów jest niedostępnych, takich jak korozja produktów aparatury pomiarowej (kwasy, zasady), zanieczyszczenie aparatury pomiarowej (ścieki), adhezja substancji (klejów) na urządzeniu pomiarowym.Ponieważ technologia pomiaru zintegrowanego ultradźwiękowego wskaźnika poziomu opiera się na zasadzie bezdotykowego ultradźwięku, zintegrowany ultradźwiękowy wskaźnik poziomu nadaje się do tych pozycji poziomu cieczy i materiałów, których nie można dotknąć za pomocą środków fizycznych.

Cena cyfrowego ultradźwiękowego czujnika poziomu oleju napędowego 6

Cytat z ultradźwiękowego wskaźnika poziomu
2. Warunki środowiskowe stosowania ultradźwiękowych mierników poziomu
1. Średnie ciśnienie: Fale akustyczne nie mogą rozchodzić się w próżni, ale mogą rozchodzić się w mikropróżni.Zalecamy jednak, aby nie używać go w żadnym środowisku próżniowym, czyli pod niewielkim podciśnieniem, ponieważ może to spowodować nieprawidłową pracę lub duże błędy ultradźwięków
2. Średnia wilgotność: W suchym lub nasyconym powietrzu prędkość dźwięku zmieni się o 2%.Powietrze zawarte w parze wodnej zawiera różnorodne gazy, które wpływają na prędkość emisji ultradźwięków
3. Przestrzeń: pod falą dźwiękową znajdują się przeszkody lub rury, które wpływają na emisję ultradźwiękową i powodują utratę sygnału;
4. Piana: Duża liczba bąbelków wytwarzanych przez mierzone medium może z łatwością pochłaniać fale dźwiękowe lub zakłócać emisję dźwięku.5. Przepływ powietrza: nieistotny, gdy prędkość wiatru jest mniejsza niż 50 km/h.Gdy prędkość wiatru jest większa niż 50 km/h, wpłynie to na wyniki pomiarów

 

1. Co to jest ultradźwiękowy wskaźnik poziomu?
Ultradźwiękowy wskaźnik poziomu to przyrząd monitorujący do pomiaru wysokości cieczy, wysokości zbiornika i położenia materiału.Sam instrument może przyjąć technologię dwuprzewodową, trójprzewodową lub czteroprzewodową.System dwuprzewodowy to: zasilanie i wyjście sygnału są wspólne;układ trójprzewodowy: obwód zasilania i obwód wyjścia sygnału są niezależne.Podczas korzystania z zasilacza DC 24 V można użyć 3-żyłowego kabla, a ujemny zacisk zasilania i ujemny zacisk wyjściowy sygnału mają jeden rdzeń;System czteroprzewodowy: w przypadku korzystania z zasilacza AC 220 V lub zasilacza 24 V DC, obwód zasilania i obwód wyjścia sygnału muszą być całkowicie izolowane, należy użyć kabla 4-żyłowego.Zasilanie DC lub AC, 4 ~ 20mADC, wysokie i niskie wyjście przełączające.
Domowy ultradźwiękowy wskaźnik poziomu

 

2. Jakie są cechy wydajności ultradźwiękowego wskaźnika poziomu?
Silne działanie przeciwzakłóceniowe.Węzły górne i dolne można dowolnie ustawiać, dane wyjściowe online można regulować i wyświetlać na miejscu.Ilość analogowa, ilość przełączników, wyjście RS485 są opcjonalne, wygodne w połączeniu z powiązanymi urządzeniami.
Użyj wodoodpornej powłoki polipropylenowej.Powłoka jest mała i wytrzymała, o doskonałej odporności chemicznej.W przypadku związków nieorganicznych, niezależnie od roztworów kwasów, zasad czy soli, nie ma prawie żadnego działania niszczącego, z wyjątkiem silnych substancji utleniających.Prawie wszystkie rozpuszczalniki są nierozpuszczalne w temperaturze pokojowej i mogą być stosowane do alkanów, węglowodorów, alkoholi, fenoli i aldehydów., Ketony i inne media.
Nietoksyczny.Może być stosowany do montażu urządzeń w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym, a konserwacja jest bardzo wygodna.

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Pozostało znaków(20/3000)